Výrobky naší pekárny

Na jaký sortiment se můžete těšit?

Poměr
kvalita/cena

Příjemné
posezení

Tradiční
výroba

Kvalitní
pečivo

Naše výrobky | Pekařství Jan Hankovec

Rohlíky od Hankovce
voní už z dálky

Pečivo se snažíme dovážet co nejčerstvější, vytažené z pece. Poctivé řemeslo nedá dopustit na výběrovou hladkou mouku a čerstvé droždí prvotřídní kvality. Současní majitelé jsou vnuci zakladatele pekárny a ctí jeho tradiční recepturu.

Život pečiva začíná v mísírně. Mísič láskyplně dohlíží na díže (do každé z nich se vejde 120 kg mouky). Tam se propojují všechny ingredience v elastické těsto. Odtud těsto putuje do podzemní místnosti, kde je kvůli neustálému kynutí příjemné teplo. Pro pečení stále používáme původní pece, které pečivu od Hankovce dodávají nezaměnitelnou chuť.

Zamilujete si nás na první křupnutí

Můžete si vybrat:

Naše filozofie spočívá v zaměření na velice úzký sortiment. Jsme specialisté na klasický kolínský rohlík. Ten děláme ve dvou provedeních o hmotnosti 46 a 56 gramů. Dále jsme pyšní na naše kolínské housky, ražené i ručně pletené. Sortiment jsme rozšířili také o celozrnné a tmavé pečivo, bagety, veky a další doplňkový sortiment. Nabízíme i bezlepkové balené pečivo.

Kromě pečiva nabízíme také kvalitní vína, zákusky a základní potraviny jako mléko nebo vejce. Zastavte se na chvíli a vychutnejte si kávu značky Dallmayr.

Naše výrobky | Pekařství Jan Hankovec
Naše výrobky | Pekařství Jan Hankovec

Slané pečivo

Hankovcův rohlík

Ochutnejte náš jedinečný Hankovcův rohlík.

Vločkový rohlík
Selský rohlík
Kolínská houska
Dědova houska
Dalamánek
Naše výrobky | Pekařství Jan Hankovec

Sladké pečivo

Vyberte si z naší nabídky sladkých dobrot.

Naše výrobky | Pekařství Jan Hankovec

Reference

Záleží nám na tom jak jste s námi spokojení